Váš partner při úspoře energie. Dodavatel měřicí a regulační techniky.
 

O společnosti BRNOTHERM s.r.o

Společnost založili v listopadu 1992 ing. Radim Kuba a ing. Jan Máša. Program firmy byl zprvu zaměřen pouze na montáž regulační techniky pro vytápění a klimatizaci od různých výrobců (převážně tuzemských) a projektování měřicí a regulační techniky. V roce 1995 byl program rozšířen o distribuční prodej a montáž malé regulační techniky řady RVP od výrobce Landis & Gyr (dnes Siemens ). Po navázání kontaktu s firmou Johnson Controls v roce 1996 se činnost společnosti rozšířila i o montáž a projektování programovatelných regulátorů řady DX9100. V současnosti je majitel a jednatel ing. Radim Kuba.


 

Naše současná nabídka pro Vás


Prodej regulační techniky

Jako jedna z výhradních distribučních firem zajišťujeme prodej regulační techniky SIEMENS divize Zařízení budov (Building Technologies). Návrh a projektování regulační techniky 

Zajistíme vypracování projektu měření a regulace a s tím související elektroinstalace. Navrhujeme regulaci pro vytápění, vzduchotechniku, klimatizaci se zaměřením na sytémy Albatros2 a SYNCO (výrobce Siemens) a regulátory výrobce DOMAT.

Za návrhy a projekty odpovídá ing. Radim Kuba.


Montáže, zprovozňování a servis regulačních systémů

Montáže regulační techniky a elektroinstalace zajistíme vlastními silami. Naši montéři jsou zkušení pracovníci s dvacetiletou praxi v oboru. 

Za vedení a organizaci montáží odpovídá Milan Havránek.

 

Záruční i pozáruční servis  poskytujeme na všechny naše zakázky. Po dohodě s uživatelem můžeme servisovat i dodávku jiné firmy.

Za servis a zprovoznění odpovídá ing. Radim Kuba

 


Revize elektrických zařízení a hromosvodů

Provedeme revizi elektrické instalace a vypracujememe revizní zprávu v souladu s ČSN 33 1500 (Z3/2004) a ČSN 332000-6 (9/2007). Oprávnění v rozsahu E2/A, revize do 1000V v objektech třídy A. 

Za revize odpovídá ing. Radim Kuba