O firmě Brnotherm

O naší firmě

Kdo jsme

Zajišťujeme dodávku (technologicky i montážně) nějakého regulačního celku, který dokáže skloubit požadavky majitelů na dnešní způsoby vytápění, spotřebu energie, využití obnovitelných zdrojů a podobně.

Co děláme

Navrhujeme a tvoříme systémy, ve kterých propojíme více požadavků k vaší spokojenosti. O naší firmě se ví, že nabízíme lidem regulační techniku prospěšnou pro vodu, pohodu a ušetření peněz.

Naše služby

Navrhujeme a tvoříme projekty, které následně fyzicky realizujeme. Rozvedeme kabeláž, umístíme prostorová čidla, zapojíme přístroje / regulátory do rozvodných skříní a připravíme revizní zprávu. U nás si můžete regulační prvky i zakoupit a to bez nutnosti samotné relizace.

Přidaná hodnota

 

V našem případě se snažíme více dívat do hloubky. Je totiž důležité umět regulátor nejen zapojit, ale také je potřeba jej dobře znát (především zevnitř, nejen jeho vnější parametry). O regulaci se u nás na firmě také postáráme.

  • Znalost systému i zevnitř
  • Kybernetické myšlení
  • 29+ let zkušeností
  • Platební schopnost
  • Prodej regulátorů
  • Pořádání školení

Známe několik firem, kteří regulátor zapojí, zadají několik paradontů a zákazníkovi řeknou, že se to samo usadí. Když k tomu však za nějaký čas přijedeme, tak se sami sebe ptáme, jak to takto mohl někdo zapojit…

Postaráme se o vás od A-Z

Problémem v oblasti regulátorů je pomalá a nedostatečná inovace. Vývoj v této oblasti je velmi nákladný, a tak chápeme, že majitelé firem chtějí, aby se jim náklady vrátili. Osobně se o to u nás ve firmě postaráme.

Častým jevem je neměnný design produktů a občas i roztříštěnost systémových řad regulátorů. Zákazníkům v poslední době nejde ani tak o funkčnost jako o „barevný display“ a jeho design.

V porovnání s ostatními firmami si náš obchodní partner SIEMENS udržuje stále kvalitní software, který je v tuzemsku k dispozici a proto s ním nejčastěji pracujeme.

Mojí velkou vášní je hledání „krabiček“ v rámci geocachingu nebo turistika. Vyrazíme na čundr?

Ing. Radim Kuba

Na co jsme ve firmě pyšní

Před každou návštěvou si nejprve u nás na firmě uděláme teoretickou přípravu, abychom následně mohli zvolit optimální řešení.

Zjistíme si typ regulátoru (např. RVS), typ kotle a hlavně topenářské schéma zapojení technologie. Alternativně si to můžeme nakreslit i u vás. Cena práce: 750 Kč / hodina práce (bez DPH), 10 Kč / km (cestovné).

370
Montážních zakázek
320
Projekčních prací
36
obchodních partnerů
29
let zkušeností

Pomůžeme vám tedy

Hledáme optimální řešení pro snížení nákladů na provoz domácnosti.
Regulační technika pomůže s optimalizací spotřeby energií v domácnosti.
U nás se postaráme jak o návrh tak i montáž.

Návrh technologie soustavy

Návrh technologie soustavy

Projdeme si nemovitost a probereme vaše představy. V programu Autocad pak nakreslíme vhodné schéma a navrhneme odpovídají regulaci.

Montáž regulace

Montáž regulace

Již máte vytvořený projekt. Společně s kolegy přijedeme do vaší nemovitosti fyzicky nainstalovat jednotlivé regulátory a vše uvedeme do provozu.

Seřízení a odladění

Servis regulační techniky

Celá soustava je již v provozu. Provedeme revizní kontrolu dle platných zákonů s výstupní dokumentací. Preferujeme u vlastních projektů.

Obchodní partner SIEMENS
Obchodní partner ERDING
Obchodní partner Robatherm
Obchodní partner NAVRÁTIL GROUP